02-6762895   054-7964896
02-6762895   054-7964896
 
שמעון
גלב הינו מאמן מצוין, המתאים את שיטת האימונים באופן מתמיד למצב המתאמן. הוא מגוון בתרגילים לשם פיתוח שרירים שונים ובונה ומתאים באופן מתמיד את האימונים להשגת מירב התוצאות. כמו כן, גלב קשוב תמידית למתאמן, אך גם יודע להתאים את גישתו עבור כל תלמיד ותלמיד.
לסיכום, האימונים עם גלב שינו את חיי לטובה. אני ממליץ על כך עבור כל אחד!

שמעון
סלומון
שיטת האימון של גלב, GlebFitness, החזירה לי את הבטחון העצמי. אפילו יותר, הבנתי את המשמעות של כושר בשילוב עם תזונה נכונה בכיוון של אורח חיים בריא. עכשיו אני יודע, שחשוב לא רק לרדת במשקל, אלא גם הבנתי את כל התמונה.
האימונים של גלב תמיד מגוונים, מאתגרים וחדשים. גלב תמיד גם מסביר על החשיבות של כל תרגיל בשביל חלק שונה בגוף.
לסיום, כל דקה שאתם מבלים בהתלבטות היא בזבוז. הגיע הזמן להשקיע בבריאות, ואת זה לא דוחים (כמו שאומר גלב).

סלומון
בן
גלב לא מוותר. הוא תמיד חושב על התועלת והתמונה הגדולה. לא משנה כמה קשה, לא משנה כמה התלוננתי, גלב לא ויתר,לא משנה כמה התבכיינתי. בסופו של יום, זה עבד. גלב הוא COACH אמיתי. כיום אני שוקל 88 קילו, נראה טוב, מתאמן, יודע מה בריא. בקיצור, פשוט חי. באימונים ולבד אני רץ, מתאגרף ועושה עוד הרבה דברים שלא האמנתי שאני מסוגל. אני מרגיש מצוין עם השיטה GlebFitness, גם עכשיו לאחר שהשגתי תוצאות. אני מבין שהיא מתיאמה לשלבים השונים שאני נמצאתי בהם וממשיכה לעצב אותי.

בן
יעקב
כשבאתי לגלב, באתי עם מטרה מוגדרת- להוריד 10 קילו ולהתחטב. גיליתי שזה הרבה מעבר לכך- זה אורח חיים. גלב תמיד ליווה אותי, התעקש בשלבים הכי קשים ותמיד גרם לי להפיק מעצמי את המקסימום. עד כה, הורדתי 15 קילו והעליתי מסת שריר בצורה משמעותית, אבל, כמו שאמרתי, זה אורח חיים של בריאות, יעילות וניצול ורתימת הכוחות שלי באופן המיטבי!

יעקב