דף הבית אתר פייסבוק הזמן עכשיו צור קשר תיק עבודות  

 
אתר פייסבוק
הזמן עכשיו
תיק עבודות
שיווק בפייסבוק
צור קשר
  03-5419600
052-5111114
קידום אתרים
כתיבה לאתרים
  תיק עבודות  
 

בניית אתר בפייסבוק
רוצים אתר בפייסבוק? אתר מקצועי עכשיו בפייסבוק
כולל תמונות, גרפיקה, תפריטים, צור קשר ועוד...

כיום, כשהאינטרנט הפך להיות לחלק בלתי נפרד מחיינו ולמקור כוח עצום של פרסום, שיווק ומכירות, יותר ויותר בעלי עסקים מגלים את כוחו, ונעזרים בו לקידום העסק. כך גם כשמדובר על תופעת הענק של העשור האחרון– הפייסבוק כמובן שמשמש ככלי אידיאלי ועצום במיוחד לקידום והגדלת מכירות. אז איך משתמשים בפייסבוק לקידום העסק שלך? כל הדרכים בהמשך המאמר.

שאוב לורנץ
עולם המים
ספא פלוס
נורית חן
Nail Design
גגות
ספא סאל מיה
גלב - מאמן כושר
שנדליריה
street fashion
גל אלאור - מיסטיקנית
פורטל מגשרים

 
 
בניית אתר בפייסבוק
מלבד אתר תדמיתי ומכירתי שכל עסק זקוק לו היום, ישנו גם אתר פייסבוק שחשוב לא פחות ואף מומלץ ביותר לקידום כל עסק, החל מהעסק הקטן ביותר ועד לעסק הגדול והמשגשג ביותר בעולם. במילים אחרות: אם אינך בפייסבוק אינך קיים!
דף אתר בפייסבוק אמנם קל לפתיחה באופן עצמאי וכל אחד יוכל לעשות זאת באופן חובבני, אך בשביל להקים דף פייסבוק תדמיתי ברמה גבוהה ומקצועית חשוב להיעזר באנשי מקצוע מיומנים ומובילים באינטרנט ובתחום קידום אתרים, בכדי להביא לתוצאות הטובות והמהירות ביותר.
Wplus' הינה חברת בנייה וקידום אתרים אשר חרטה על דגלה מצוינות והעניקה פיתרונות מתקדמים למאות לקוחות מרוצים. בחברה פועלים בעלי מקצוע מיומנים הכוללים: אנשי פיתוח, אנשי קידום מכירות, מקדמי אתרים, מעצבים ועוד אשר כולם בעלי ידע וניסיון של שנים רבות בתחום, בכדי להעניק לכם את השירות הטוב ביותר והתוצאות הטובות ביותר במינימום זמן.

היתרונות בדף פייסבוק לעסקים
• קהל לקוחות רב – מכיוון שכל אדם שני מחובר כיום לרשת הענק פייסבוק, הפרסום והקידום באמצעות פייסבוק מגיע לאלפי עיניים ביום! ההגעה לקהל לקוחות רב באמצעות הפייסבוק תביא להגדלת מכירות, הגדלת מועדון הלקוחות והרמה של תדמית העסק.
• פיתרון מהיר ומשתלם – בניית דף פייסבוק באמצעות בעלי המקצוע המיומנים של Wplus תשתלם ביותר בשל מהירות ההקמה וההגעה אל קהל פוטנציאלי. העלאת תמונות, טקסטים, מבצעים, קישורים וכל מה שתרצה בו יוכל להיות בעמוד הפייסבוק של העסק שלך בתוך מספר ימים בלבד ובמקצועיות מוחלטת!
• מחירים – אין ספק כי פתיחת דף בפייסבוק זולה יותר ומשתלמת יותר מכל פרסום וכלי שיווק אחר שקיים, בין אם באינטרנט ובין אם מחוץ לאינטרנט.
• הגדלת רווחים – עמוד מקצועי בפייסבוק יאפשר לקהל לקוחות רב יותר למצוא את העסק שלך, להתעניין יותר בעסק שלך וגם כמובן לקנות יותר, שכן, בעמוד הפייסבוק תוכל לפרסם מוצרים, מחירים, תמונות, טלפונים ושירותים של העסק, דבר שמביא להגדלה משמעותית ברווחי העסק.

חברת Wplus הינה החברה המובילה ביותר לבנייה וקידום עסקים ומתמחה בין היתר בבנייה וקידום של אתרי פייסבוק. רוצים לשמוע פרטים נוספים/להזמין שירות? נציגי Wplus עומדים לשירותכם בכל שעות היום וישמחו לסייע. כמו כן, תוכלו להשאיר את פרטיכם באתר ונציג יחזור אליכם תוך זמן קצר.
 
   
 

    עיצוב ופיתוח אתרים